Analiza cenowa Bitcoin SV: BSV/USD Slajdy poniżej średnich kroczących; Cena pozostaje niedźwiedzia

Analiza cen BSV – 27 listopada

W ciągu ostatnich 24 godzin BSV/USD stracił około 2,02%, a jego walka na rynku wkroczyła już trzeciego dnia.
Rynek BSV/USD

  • Poziomy kluczowe:
  • Poziomy oporu: $185, $195, $305
  • Poziomy wsparcia: 140 USD, 130 USD, 120 USD
    BSVUSD – Wykres dzienny

BSV/USD zrobiło w ostatnich dniach spore wrażenie, ponieważ moneta pokazuje dużą poprawę cen w zakresie kapitalizacji rynkowej. Kilka dni temu moneta zaczęła się od ruchu w dół i na rynku jest wiele monet, które otwierają się ze stratami, a Bitcoin Revolution jest jednym z nich. Jednak wcześnie rano odnotowano poprawę, ale po raz kolejny ześlizguje się ona poniżej 21-dniowej średniej kroczącej.

Czego można oczekiwać od Bitcoin SV

Dzienna cena kształtuje się poniżej 9-dniowych i 21-dniowych średnich kroczących i aby utrzymać ruch w górę, byki będą musiały przejść powyżej średnich kroczących, aby osiągnąć poziom oporu w wysokości 185, 195 i 305 dolarów. W międzyczasie, przejście poniżej dolnej granicy kanału może trafić na poziomy wsparcia w wysokości odpowiednio 140$, 130$ i 120$. Jednak wskaźnik techniczny RSI (14) może prawdopodobnie przenieść się na boki, jak linia sygnałowa porusza się wokół 45 poziomu, który może zapewnić dodatkowe możliwości sprzedaży na rynku, jeśli złamie poniżej 40 poziomu.

Rynek BSV/BTC: Konsolidacja na minusie

W porównaniu z Bitcoinem, para BSV podąża za trendem spadkowym, ponieważ moneta handluje poniżej 9 i 21-dniowych średnich kroczących. W tej chwili niedźwiedzie starają się utrzymać monetę po stronie ujemnej, ponieważ wskaźnik techniczny RSI (14) może przekroczyć poziom poniżej 40.

BSVBTC – Dzienny wykres

Jeśli jednak niedźwiedziom uda się przełamać cenę, inwestorzy będą oczekiwać, że rynek spadnie do poziomu wsparcia na poziomie 0,0080 BTC i poniżej. W międzyczasie, odbicie może zepchnąć cenę powyżej średnich kroczących, a przekroczenie górnej granicy kanału może trafić na poziom oporu 0,11 BTC i wyższy. Dlatego też, jeśli scenariusz nie zostanie zrealizowany pomyślnie, rynek może nadal przestrzegać linii trendu.